نمایش 1–8 از 25 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

شاینر کوئیلینگ

21,000 تومان
براق کننده و استحکام دهنده آثار هنری و محافظت کننده در برابر آب و گردوغبار

قلم پیچ ساده

15,000 تومان
اصلی ترین ابزار کوئیلینگ (بعضی آن را با نام پیچک می شناسند) سر این قلم یک شکاف دارد که نوارهای ملیله کاغذی بین آن قرار داده و به راحتی پیچانیده می شود.

پک مقدماتی کوئیلینگ

105,500 تومان 95,000 تومان
پک مقدماتی کوئیلینگ شامل: قلم پیچ، تخته دایره، چسب مخصوص سی دی آموزش مقدماتی و یک بسته نوار ملیله کاغذی با رنگهای تصادفی

شانه کوئیلینگ طرح ۲

38,000 تومان
شانه کوئیلینگ، یکی از ابزارهای تخصصی، ضروری و مفید در هنر ملیله کاغذی است که با استفاده از آن الگوها و اشکال مختلفی را میشود ایجاد کرد

هدایتگر کویل

12,500 تومان
هدایتگر کویل همانطور که از نامش پیداست یک وسیله در ملیله کاغذی برای هدایت کردن کویلها می باشد. یک سوراخ در مرکز این وسیله قرار دارد که قلم پیچ را از آن عبور داده و شروع به پیچاندن میکنیم تا اندازه دلخواه بدست بیاد. با این وسیله پیچیدن کویلها راحت تر و منظم تر انجام شده و سطح آن صاف و یکدست درمی آید. در کویلهای بزرگ ضرورت استفاده از آن بیشتر احساس می شود چون مانع از در رفتن کویل وسط کار می شود.

پک کامل وسایل

396,500 تومان 350,000 تومان
شامل 17 وسیله تخصصی و مورد نیاز در هنر کوئیلینگ ( قلم پیچ، قلم سوزنی، تخته دایره کوئیلینگ، هدایتگر کویل، صفحه توپک، پنس، سوزن ته گرد، چسب مخصوص، صفحه مشبک، شانه کوئیلینگ، اهرام چهارگانه، کاتر قلمی، دستگاه ویور، قیچی )