قوانین و شرایط بهرمندی از خدمات و محصولات خانه کوئیلینگ ایران

از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل رابه دقت مطالعه فرمایید :

قوانین عمومی
استفاده کاربر از خدمات مختلف سایت خانه کوئیلینگ ایران به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی نکات حقوقی سایت توسط کاربر میباشد لذا خواهشمندیم حتما این متن را تا انتها مطالعه بفرمایید. پایه و بنای سایت خانه کوئیلینگ ایران پیرو قوانین و تبعیت اصول جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و کسب رضایت مصرف کننده می باشد و همچنین کاربران نیز باید به قوانینی که برای کاربران وضع شده پایبند باشند.

تعریف مشتری یا کاربر
به هر شخص حقیقی یا حقوقی که اقدام به ثبت نمودن سفارش یا هر گونه اقدامی در سایت خانه کوئیلینگ ایران نماید اطلاق میگردد.

ارتباطات الکترونیکی
در زمانی که کاربر در سایت اقدام به ثبت سفارش و ارسال ایمیل نماید این قبیل ارتباطات الکترونیکی بوده و در صورتی که درخواست شما مطابق اصول و قوانین مندرج باشد ، خانه کوئیلینگ ایران نیز به درخواست شما از طریق ارسال پیام کوتاه ، ایمیل و غیره پاسخ می دهد.

حریم خصوصی
شایان ذکر است که خانه کوئیلینگ ایران تمامی اطلاعات تکمیلی و ارسالی توسط کاربران را محافظت نموده و به حریم خصوصی کاربران احترام کامل میگذارد.
این مجموعه تمامی سعی خود را در حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران دارد و در این راستا از تکنولوژی های به روز در جهت امنیت استفاده شما از خدمات سایت بهره می برد و شما کاربران نیز با استفاده مستمر از سایت رضایت خود را از عملکرد ما نشان می دهید.
کلیه خدمات ارائه شده توسط خانه کوئیلینگ ایران در انحصار مدیران و کارگزاران این مجموعه بوده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده بدون دریافت مجوز کتبی از مراجع ذی صلاح حق پیگرد قانونی و اجرایی را به عمل می آورد لذا هر گونه استفاده از سایت در جهت منافع تجاری زمینه پیگرد قانونی را به عمل می آورد.

تنها آدرس اینترنتی /http://www.Quilling.ir  پایگاه رسمی سایت خانه کوئیلینگ ایران محسوب می گردد و این مجموعه دارای هیچگونه سایت و وبلاگ دیگری نمی باشد،کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما  استفاده نمایند.

ثبت و پردازش سفارش
یک روز کاری به معنای روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است ، ثبت سفارش در خانه کوئیلینگ ایران به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل ، در اولین روز کاری و غیر تعطیلات رسمی به سفارش شما رسیدگی میگردد.
کد سفارشات ثبت شده توسط کابران از طریق ایمیل به اطلاع آنها خواهد رسید و پس از آن خانه کوئیلینگ ایران سریعا کالا را پردازش نموده و براساس اولویت پرداخت طی حداکثر شش روز کاری جهت ارسال کالا و رساندن به دست مشتری اقدام می نماید.

خسارت در هنگام حمل و نقل
خانه کوئیلینگ ایران همواره سعی خود را بر آن دارد که سفارش در کمال صحت و سلامت به دست مشتری برسد. در صورت آسیب به مرسوله ارسالی مسئولیت با شرکت حمل کننده میباشد و خانه کوئیلینگ ایران تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. لذا از شما کاربران تقاضا داریم محصول ارسالی را درب منزل به دقت در کمال صحت و سلامت تحویل گرفته و در صورت وجود نقص و آسیب دیدگی محصول از تحویل محصول خودداری کرده و با خانه کوئیلینگ ایران تماس حاصل نمائید. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خانه کوئیلینگ ایران اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به این مجموعه ارسال شود.در صورت عدم اطلاع رسانی به موقع و نداشتن صورت جلسه رسمی شرکت حمل و نقل کننده خانه کوئیلینگ ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به کالا را متحمل نمی شود .

نمایندگی
خانه کوئیلینگ ایران در کشور دارای نمایندگی نبوده و تمامی سرویس ها و جابجایی های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش میگردد لذا در صورت مشاهده تخلف در این خصوص در جهت پیگیری قانونی به این مجموعه اطلاع دهید.

نماد اعتماد الکترونیک
خانه کوئیلینگ ایران در جهت اطمینان کاربران از خرید اینترنتی درخواست نماد اعتماد الکترونیک نموده که زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و این خود باعث اطمینان و امنیت خاطر مشتری از پرداخت اینترنتی خود میباشد.

© کلیه محتویات سایت خانه کوئیلینگ ایران شامل قانون حق تکثیر بوده و به این مجموعه تعلق دارد.